Programy ostatní

Programy pro každodenní pomoc a jiné

Jak jsem potkal Android (cestopis)

Prázdniny jsou příležitost se naučit něco nového. Tohle jsou moje zápisky z cest.
4.75
Průměr: 4.8 (4 votes)

Maturitní budík 2013

Blíží se maturity a na maturity je potřeba budík.
0

Opravena chyba v SYNC.

Ve versi 1.04 byla opravena hloupá chyba, kvůli které se mohl NEZKOPÍROVAT některý ze souborů — pokud SYNC používáte, stáhněte si novou versi!
0

SYNC, takové copy s oknem

SYNC je takový vylepšený příkaz copy. Porovná soubory ve dvou adresářích a zobrazí okno s nabídkou souborů, které by zasluhovaly překopírovat jedním nebo druhým směrem.

!! Ve versi 1.04 byla opravena hloupá chyba, kvůli které se mohl NEZKOPÍROVAT některý ze souborů — pokud SYNC používáte, stáhněte si novou versi !!
2.666665
Průměr: 2.7 (6 votes)

WebTracer

Pokud máte několik webů, na které několikrát denně nahlížíte, může vám ušetřit čas WebTracer.
0

Život na A4

Napadlo mě už před časem, že kdybych nakreslil každý den jako čtvereček, mohl bych celý svůj dosavadní život nakreslit na jednu stránku papíru. A vybarvit si významné dny a významná období, třeba kdy jsem chodil do školy, kdy jsem potkal své bližní nebo kdy jsem psal ten který program. A teprve tenhle týden mě napadlo, že by ten program na kreslení čtverečků mohl dostat webovou podobu a to barvení a označování dělat sám. Je tady.

0

MDA - Monitor denní aktivity

MDA jsem si napsal před asi čtyřmi lety, abych mohl večer zjistit, co jsem vlastně celý den dělal.
Už dlouho mě zajímalo, jak dlouho mi co trvá, ale dívat se na hodiny nestačí a ani třeba zaznamanávat čas při spuštění a ukončení programu není to pravé, protože nad spuštěným editorem se dá bloumat myšlenkami někde jinde.
MDA se pověsí na klávesnici a myš a pak zaznamenává, kdy něco dělám, čím a jak moc.
Takže můžu poznat, kdy jsem psal a kdy jsem brouzdal na Webu nebo četl (v prvním případě hodně událostí klávesnice, ve druhém převážně myš) a získat nějaký takovýhle obrázek, zleva doprava od 0:00 do 24:00:

mdav_jeden_den.png

4
Průměr: 4 (6 votes)

OPEN neboli Otvírák

OPEN.EXE skoro ani není program, je to jen zabalené volání funkce ShellExecute, které slouží k tomu, abych mohl z příkazové řádky nebo ještě lépe z dávkového souboru otevřít libovolný soubor, adresář nebo URL.
0

Zvony

Zvony jsou prostě zvony. Odbíjejí čtvrt, půl, třičtvrtě, celou. Pokud chcete nenásilně připomínat, jak běží čas nebo bez koukání na hodiny vědět, kolik je, použijte Zvony.

4
Průměr: 4 (2 votes)
Syndikovat obsah