Ostatní

Co se jinam nevešlo

Letní škola učitelů informatiky 2012

Sotva začalo jaro a za čtyři měsíce už budou pomalu končit prázdniny...

Ještě že prázdniny končí Letní školou — od 13. do 23. srpna 2012, jedenáct prázdninových dnů na odlehlém místě, informatika od rána do večera, příjemní lidé, počítače. Těším se na to už od září.

5
Průměr: 5 (2 votes)

Důchodci

Být starý, předpokládám, může být v mnoha ohledech nepříjemné.

Člověku mohou chybět zdraví, peníze, kontakt s lidmi, pocit z dobře vykonané práce, uznání... a asi leccos dalšího, co mě nenapadá.

Možná, že to je i nějaká drobnost, kterou nevidím a která by přitom starým lidem zpříjemnila život.

Jasně, bylo by třeba prima, kdyby se víc (hodně, pořád) potkávali se svými dětmi (vnoučaty, pravnoučaty), ale zase kdo žije s rodiči a prarodiči, možná namítne, že to soužití má i své stinné stránky.

0

Letní škola učitelů informatiky

Lipnice nad Sázavou, 19-29. 8. 2013.
Jedenáct prázdninových dnů bez rodin na odlehlém místě, informatika od rána do večera.
Letní škola Lipnice
Aktualizováno:
Lipnice letos bude! Na rozdíl od loňska, kdy a) Lipnice neměla být v Lipnici a b) bylo málo zájemců, už víme, že Lipnice bude. Sláva!
5
Průměr: 5 (1 vote)

Story Factory

Story Factory je program na vytváření filmů (opravdu se vytvářejí a ne filmují), který vytvořili naši kolegové... a zároveň s ním spojená soutěž pro středoškolské týmy. Zajímavý program, zajímavé ceny, podrobnosti, pravidla i soutěžní klipy zde..
3
Průměr: 3 (3 votes)

PROSO

KSVI MFF UK (Kabinet software a výuky informatiky Matematicko-fyzikální fakulty University Karlovy) pořádá soutěž v programování pro středoškolské studenty.
2
Průměr: 2 (3 votes)

Letní škola učitelů informatiky

Matematicko-fyzikální fakulta a Česká informatická společnost pořádají od 16.srpna do 26.srpna 2010 v Lipnici nad Sázavou již devatenáctý běh Školy učitelů informatiky.
Podrobnosti zde

0
Syndikovat obsah